Obert Ràpides Festa Major

1

CAMPIÓ:  David Ayza León ( Agustí )
SEGON:  Joan Xanco Compains ( Comtal )
TERCER:  Jordi Planella Sánchez  ( Esplugues L’Avenc )
QUART:  Gerard Rodriguerz Gonzáles ( Ateneu Colón )

MILLOR VETERÀ : Ramón Cobo Samprón ( Comtal )

Sub-8
CAMPIÓ:  Irene Planella Zavala ( Esplugues L’Avenc )
SEGON:  Jan Ocada Márquez  (            )
TERCER: Dràsan Candal Casino ( Ateneu Colón )
Sub-10
CAMPIÓ:  Ivan Planella Zavala ( Esplugues L’Avenc )
SEGON:  Biel Safont-Tria Sastre ( Catalunya )
TERCER: Guillem Jové Albaiges ( Ateneu Colón )
Sub-12
CAMPIÓ: Raúl Marcos Rodríguez ( Ateneu Colón )
SEGON: Dani del Rio Baena ( Ateneu Colón )
TERCER: Elena Cano Vila ( Ateneu Colón )
Sub-14
CAMPIÓ:  Jensen Broadbent Brunm ( Cornellà )
SEGON :  Adrià Vila Plana ( Catalunya )
TERCER: Arthur Casas Viñas ( Ateneu Colón )
Sub-16
CAMPIÓ: Adrià Alert Teruelo ( Ateneu Colón )
SEGON:  Marc Alcon Davalos ( Granollers )
TERCER: Toni Campos Rosas ( Granollers )

TOTES LES FOTOS DEL CAMPIONAT

Memorial Josep Coll 2019

premi

Molt agraïts als nostres amics del Club d’escacs Catalunya, per la seva invitació al Memorial Josep Coll 2019.
El nostre equip format per Xavier Piñero, Guillem Porta, César Lasanta, Raül Arza i l’Eduard Cano, van lluitar de valent per aconseguir la tercera posició.
Felicitacions a l’organització, clubs i jugadors participants.

 

Campionat Social Ràpides Festa Major

IMG_5607

CAMPIÓ:  Xavier Piñero Fernández
SEGON:  Jordi Moreno Sanchís
TERCER:  Andreu Castaño Jiménez
QUART:  Rafael Miralles Bruguer

Aquesta edició ha estat molt especial per a tots nosaltres degut a la participació del Jordi Moreno. Motor dels anys 90 de l’existos planter del club i ascensos a Divisió d’Honor.
Xavier Piñero, amb 8 punts de 8 s’ha proclamat campió del torneig i demostra el seu gran nivell de joc.
Un cop finalitzat el lliurament de premis, Raül Arza en representació de tots els jugadors, ha dedicat el campionat al expresident Don Joan Lorda, que va morir el dia 28 de juliol, demanant un fort aplaudiment de tots els presents.

Sub-8
CAMPIÓ:  Dràsan Candal Casino
SEGON:  Liam Nesdale Moalem
Sub-10
CAMPIÓ:  Guillem Jové Albaiges
SEGON:  Marc Bru Montoya
TERCER: Marc del Rio Baena
Sub-12
CAMPIÓ: Raúl Marcos Rodríguez
SEGON: Dani del Rio Baena
Sub-14
CAMPIÓ:  Àlex Mangués Rubia
SEGON :  Àlex Contreras Clarós
Sub-16
CAMPIÓ: Adrià Alert Teruelo
SEGON:  Erik Casorrán Kappert
TERCER: Eduard Cano Vila

TOTES LES FOTOS DEL CAMPIONAT