46è Social

1r.

CAMPIÓ: Carles Godesard Forga (6,5 punts)

2n.3r.4t.5_

SEGON: Artur Valls Martí (6,5 punts)
TERCER: Marc Urgel Yvorra (6 punts)
QUART: Hervé Devos (5,5 punts)
CINQUÈ: Josep Majos Díez(5 punts)

MILLOR SUB-16: Andreu Castaño (4,5 punts
MILLOR SUB-14: Xavier Marzo Pié (4,5 punts)
(SUB-12)
PRIMER: Marcel Claramunt (4,5 punts)
SEGON: Gerard Munné Carbonell (4 punts)
TERCER: Sir Nil Blanes Gay ( 4 punts)
(SUB-10)
PRIMER: Martí Santiago Arauco (3,5 punts)
SEGON: Adrià Alert Teruelo (3 punts)
TERCER : Gerard Rodriguez (3 punts)

fotografies del social

40 Aniversari C.E. Sant Martí

web (2)

Diumenge passat vam poder compartir amb els nostres companys del Sant Martí i d’altres clubs convidats, un campionat per equips de partides ràpides.
El guanyador del torneig va ser el Foment amb 29 punts , el segon classificat el Ateneu Colón A també amb 29 punts . El tercer lloc va ser per al Peona i Peó amb 27,50 punts.
L’equip Ateneu Colón B va quedar sisè de la classificació general amb 16 punts.

 

Campionat Escolar d’edats Barcelonès 2014-2015

10801612_714443905306743_8154384326248525934_n

Aquest any hem augmentat la nostra participació i presentarem un total de 27 jugadors/jugadores:

1 JUVENIL : Oriol Porta
4 CADETS : Guillém Porta, Raúl Navarro, Andreu Castaño i Albert González .
7 INFANTILS : Xavier Marzo, Marcel Claramunt, Aleix Santiago, Gerard Munné, Victor Castilla Raúl Jiménez i Pau Morera.
10 ALEVINS : Adrià Alert, Jorge Pascual, Eduard Cano, Pol Moncunill, Erik Casorran, Oriol Lázaro, Martí Santiago, Berta Baqués, Albert Cornadó i Sir Nil Blanes.
 5 BENJAMINS : Gerard Rodriguez, Gorka Espinosa, Nil Saura, Elena Cano i Marc Bru.

A tots ells els desitgem que ho passin bé jugant als escacs . Que independentment del resultat final, l’important com sempre és l’esforç, intentant aprendre i millorar en cada partida. MOLTA SORT A TOTS!!

Festa Major Poblenou

10710642_692769224140878_1599798084969101194_n

CAMPIÓ: MK Artur Valls Martí (Ateneu Colon)
SEGON: MF Josué Expósito Amaro (La Passió)
TERCER: Marc Urgel Yborra (Ateneu Colon)
QUART: MF César Lasanta Rica

Sub-10
CAMPIÓ: Jorge Pascual Gonzalo (Ateneu Colon)

Sub-12
CAMPIÓ: Sergi Riu López (Edami)
SEGON: Marcel Claramunt Bassegoda (Ateneu Colon)
Sub-16
CAMPIÓ: Guillem Porta Tovar (Ateneu Colon)

 

Social Ràpides 2014

web 1

CAMPIÓ: Raül Arza García (Ateneu Colon)
SEGON: Rafael Bru Gibert (Ateneu Colon)
TERCER: Eduard Belmonte Hernández (Ateneu Colon)
QUART: Artur Valls Martí (Ateneu Colon)

Sub-10
CAMPIÓ: Jorge Pascual Gonzalo (Ateneu Colon)
SEGON: Adrià Alert Teruelo (Ateneu Colon)

Sub-12
CAMPIÓ: Raúl Jiménez Rimblas (Frederic Mistral)
SEGON: Marcel Claramunt Bassegoda (Ateneu Colon)
TERCER: Gerard Munné Carbonell (Ateneu Colon)